Üdvözlünk Autósiskolánknál!

A Viktoriusz autósiskolát azzal a céllal hoztuk létre, hogy kulturált körülmények között újgenerációs oktatási módszerek segítségével, fiatalos vidám hangulatban képezzünk olyan járművezetőket, akik a napjaink komplex közlekedési kihívásaiban megállják a helyüket. Elsősorban személygépkocsi oktatást végzünk, mely a „B” kategóriát foglalja magába.

Tóth Dávid vagyok az autósiskola vezetője, közgazdász és okleveles szakoktató. Már több, mint 6 éve végzek járművezető képzést. 3 városban volt szerencsém tanítani, Kecskeméten, Budapesten és Debrecenben.

Számos esettanulmányt tanulmányoztam arról, mi kell ahhoz, hogy valaki sikeres legyen nemcsak az életben, hanem a vezetésben is egyaránt. A dolgok összefüggenek vezetési stílusunk személyiségünkhöz hasonló lesz. Ezért nagyon fontosnak tartom mindenki számára az egyedi személyre szabott képzést, melynek segítségével nemcsak a vizsgákat, hanem gyakorlati vezetéshez szükséges elengedhetetlen ismereteket is meg tudja szerezni a kedves tanuló.

Megtanuljuk az alapokat, majd megismerkedünk a külső közúti környezettel. Ezen az úton szeretnélek végigkísérni és megmutatni, hogy a vezetés szabadsága, élménye idővel neked is elérhetővé válhat.

Miért a Viktoriusz autósiskola a legjobb választás?

• Rugalmas időbeosztás reggeltől estig
  • Fiatalos, lendületes oktatás
  • Nyugodt, szelíd hangulat a vezetések során
  • Manuális váltós és automata elektromos autós képzésre is van lehetőség